O mně


Adrianka

Srdečně Vás vítám na svých stránkách, jmenuji se Adriana Maslančíková, pocházím z Jeseníků a nyní žiji a působím jako kartářka a regresní terapeut v Ostravě. Tarotové karty mě zajímaly už od dětství a věděla jsem, že jednou se budu jejich prostřednictvím realizovat. Proto nebylo náhodou, když mi později karty vstoupily do života a tím se dalo dění do pohybu. V ruku v ruce šlo studování karet s osobním vývojem, kdy jsem obsah každé karty zažila doslova na vlastní kůži. Uvědomovala si tak jejich podstatu, význam a fungování tarotu samotného. Oporou mi přitom byla literatura zkušených kartářů, kde jsem si osvojovala techniky výkladů a různé druhy tarotů.

Musela jsem se ale i naučit dát věcem volný průběh, zůstat vždy sama sebou, zachovat si svobodnou mysl a dát se vést vlastním cítěním. Pokusným králíkem jsem si byla tedy především já sama a z vlastního počínání můžu říci, že mě karty nikdy nenechaly na holičkách. I když jsem třeba zpočátku karty nechápala a nebo chtěla chápat jinak, po svém, vždy mi ukázaly pravdu a východisko s ní spojené. Přinášelo mi to čím dál větší poznání a pochopení v mnohem vyšších "sférách", ale současně bylo nutné si zachovat i badhled a stát nohama pevně na zemi.

Po několika letech zkušeností a osvojování mě karty samotné zavedli až k Ester Davidové, mojí učitelce Regresních terapií, kde se mi otevřeli dveře dál a má praxe se obohatila o další nasměrování. Vše mi ještě více pomohlo a proto se dále učím a rozvíjím. Velmi mně to baví a to co nás baví, děláme od srdce a jen v tehdy to má tu pravou hodnotu, protože je to skutečné. A mě bude velkou ctí a potěšením být Vaším průvodcem v kouzelném světě mezi nebem a zemí, kde pravda vládne nad iluzí.

Protože život máme ve svých rukou.

Vaše kartářka a regresní terapeutka

Adri


Facebook Facebook       RSS RSS

Spolupracuji
Antakarana
Centrum osobního rozvoje

Luxusní srub
Luxusní srub