Bookmaker Mostbet je špičková platforma v České republice, kde můžete zkusit štěstí v různých online kasino hrách nebo si vsadit na sport. Pestrá řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a promo akce, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma vám umožní zůstat u nás na dlouhou dobu. Přihlášení ke svému účtu Mostbet je nyní dostupné na jakémkoli zařízení díky pohodlné mobilní aplikaci!

Nabízené služby


Celostní terapie - cesta sebepoznání a sebeobjevení


Celostní terapie

Realizovat své sny je tou nejzásadnější výzvou v životě

Když si je člověk vědomí sám sebe, kdo skutečně je a kam směřuje, pak se přijímá, miluje a může dělat co ho baví a naplňuje. Je sám sebou a doslova zářit jako slunce, jako diamant trvalého lesku a štěstí, už není třeba se za ničím honit, ani od něčeho utíkat a nic předstírat (ego). Uvědomuje si svoji hodnotu, přebírá plnou zodpovědnost sám za sebe a za svůj život a otevírá tak bránu k zdravému sebevědomí a sebeúctě. Je napojený na svoji vlastní sílu, která je v souladu s ním samotným i se svým okolím, cítí se svobodný a šťastný.

Při celostní terapii využívám metody výkladu karet, chiromantie a vědomé meditace za účelem integrace a nalezení vlastní cesty, kdy klient získává jedinečnou možnost náhledu na sebe sama, bez iluzí, kterou jsme o sobě mohli na základě vnějších vlivů získat. Projekce podoby o sobě samém může být někdy tak silná, že už člověk ani neví kdo je, cítí se ztracený, zmatený, vystresovaný, frustrovaný a žije ztracený ve lžích. Na základě indicií získaných z užitých metod zjišťuji kam až deformace sahá a následně na to volím intuitivně alternativu, která vede opět do středu a skutečné podstatě. Jinými slovy jde o integraci solaru plexusu, tedy třetí čakry tvořící naši osobnost, která v sobě nese talent, vlohy a s tím i spojené předurčení, jenž se pak můžou realizovat v jedinečném projevu sebevyjádření (otisku), jehož síla pochází z původu naší duše a našeho ducha.

V České republice jsou osobnosti na základě vyhovujících tabulek společnosti do značné míry manipulovány, potlačovány a následně deformovány a proto tolik lidí trpí problémy spojené s trávicím traktem, poruchou osobnosti, úzkostmi a depresemi. Je zde mnoho nadřazování a podřazování, které ve jménu moci ničí bezpodmínečnou lásku, úctu, rovnoprávnost, plnohodnotnost a zdraví. Ale plamínek kteří v nás hoří, hoří stále a nemůže nikdy zhasnout, jen si na to musíme vzpomenout.


Facebook Facebook       Instagram Instagram       RSS RSS