Bookmaker Mostbet je špičková platforma v České republice, kde můžete zkusit štěstí v různých online kasino hrách nebo si vsadit na sport. Pestrá řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a promo akce, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma vám umožní zůstat u nás na dlouhou dobu. Přihlášení ke svému účtu Mostbet je nyní dostupné na jakémkoli zařízení díky pohodlné mobilní aplikaci!

Nabízené služby


Výklad karet


Výklad karet

Budoucnost se odvíjí od okamžiku přítomnosti a mnohdy i minulosti samotné, která spočívá v síle našeho vědomí a nebo mimo ní. Díky kartám získáte přehled o daných vlivech a tak i možnost správného nasměrování. Tím se tarot stává mostem k naší duši, jenž k nám pak může promlouvat, otevírá brány podvědomí, napojuje na hlas srdce a vede nás k sobě samým a vlastní cestě. Vzniká tak jedinečný proces zastírající složitou iluzi a odhalující jednoduchou pravdu, která nám umožňuje být tvůrci svého osudu.Průběh výkladu karet:

Ve své praxi využívám více druhů karetních sad, ale především se opírám o tarot klasický a tarot Zenový, který společně intenzivněji pomáhají k objasnění daných záležitostí. Prvně se pomocí Zenového tarotu podívám na Vaše vnitřní rozpoložení a pomocí klasického tarotu zmapuji situaci v jejich vnějších okolnostech a vlivech. Karty se tak navzájem prolínají, doplňují a vytváří ucelený obraz o Vás a Vašem životě. Tím se spousta věcí vyjasní a odhalí, dostane se tak říkajíc na povrch a potom už jen stačí klást ty správné otázky, jenž nás nasměrují. Není čeho se bát, to co karty "říkají" jsou pouze fakta, ale důležité je jen to, jak se k nim postavíme a co s nimi uděláme a pak může být i to "negativní" tím zásadním. Na závěr přichází pouze vhled předvídání budoucnosti a jejich možných alternativ, neboť jsme to především právě my sami, kdo ji neustále tvoří myšlenkami a činy a tím je neustále v pohybu i budoucnost samotná.


Cena za výklad karet je 500 Kč do půl hodiny a po té každá další započata čtvrt hodina činí 250 Kč.

Provádím i výklady na dálku při zaslání fotografie a data narození s platbou na účet předem.


Facebook Facebook       Instagram Instagram       RSS RSS