Bookmaker Mostbet je špičková platforma v České republice, kde můžete zkusit štěstí v různých online kasino hrách nebo si vsadit na sport. Pestrá řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a promo akce, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma vám umožní zůstat u nás na dlouhou dobu. Přihlášení ke svému účtu Mostbet je nyní dostupné na jakémkoli zařízení díky pohodlné mobilní aplikaci!

O mně


Adrianka

Srdečně Vás vítám na svých stránkách, jmenuji se Adriana Maslančíková, pocházím z Jeseníků a nyní žiji a působím jako kartářka a regresní terapeut v Ostravě. Tarotové karty mě zajímaly už od dětství a věděla jsem, že jednou se budu jejich prostřednictvím realizovat. Proto nebylo náhodou, když mi později karty vstoupily do života a tím se dalo dění do pohybu. V ruku v ruce šlo studování karet s osobním vývojem, kdy jsem obsah každé karty zažila doslova na vlastní kůži. Uvědomovala si tak jejich podstatu, význam a fungování samotného života v jeho vesmírných a přírodních zákonech. Oporou mi přitom byla literatura zkušených kartářů, kde jsem si osvojovala techniky výkladů a různé druhy tarotů, ale pokusným králíkem jsem si byla především já sama a z vlastního počínání můžu říci, že mě karty nikdy nenechaly na holičkách.

A to ani v případě kdy bylo třeba se posunout ještě dál a intuice mě nasměrovala k dalším praktikám, které mě neustále obohacují a toto bohatství můžu předávat dál a být tak ještě více nápomocná. Velmi mě to baví a to co nás baví, děláme od srdce a jen v tehdy to má tu pravou hodnotu. A mě bude velkou ctí a potěšením být Vaším průvodcem v kouzelném světě mezi nebem a zemí, kde pravda vládne nad iluzí.

Protože život máme ve svých rukou.

Vaše kartářka a regresní terapeutka

Adri


Facebook Facebook       Instagram Instagram       RSS RSS