Bookmaker Mostbet je špičková platforma v České republice, kde můžete zkusit štěstí v různých online kasino hrách nebo si vsadit na sport. Pestrá řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a promo akce, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma vám umožní zůstat u nás na dlouhou dobu. Přihlášení ke svému účtu Mostbet je nyní dostupné na jakémkoli zařízení díky pohodlné mobilní aplikaci!

Nabízené služby


Regresní terapie


Regresní terapie

Regresní terapie je jedinečný proces zaměřený na naše podvědomí, ve kterém se ukrývají nezpracované situace z minulosti, jenž máme buď vůči sobě a nebo druhým a ty pak velmi silně ovlivňují náš současný a budoucí život v jeho prožitku i kvalitě. Vědomá meditace umožní dané záležitosti opět vynést na povrch, zpracovat, pochopit, uvolnit a vědomě neopakovat staré chyby tvořící takzvaný začarovaný kruh z něhož je v některých případech velmi obtížné vystoupit. V opačném případě může stále docházet k nepříjemným stavům jako je úzkost, smutek, bolest, deprese, nemoci a krize, které se navrací. Regrese pomáhá uchopit jednotlivá úskalí v našem žití a tím může dojít k celkovému zvratu, kdy se znovu navracíme k sobě i své cestě. Je to velmi hluboký a očistný prožitek, přinášející světlo a směr do našeho života ruku v ruce s lehkostí a radostí od karmy k osudu.Průběh sezení regresní terapie:

Na začátku sezení spolu vyplníme krátký dotazník, který mi pomůže udělat si přehled o důležitých faktech ve Vašem životě a o Vás samotných. Díky tomu získá celá situace na uvolnění, která je pro samotný proces regresní terapie velmi důležitá a už zde můžou vyplynout na povrch záležitosti, jenž budeme přímo v regresi řešit.

Na začátku sezení spolu vyplníme krátký dotazník, který mi pomůže udělat si přehled o důležitých faktech ve Vašem životě a o Vás samotných. Díky tomu získá celá situace na uvolnění, která je pro samotný proces regresní terapie velmi důležitá a už zde můžou vyplynout na povrch záležitosti, jenž budeme přímo v regresi řešit.

Po ukončení dotazníku následuje krátký přehled o Vašem niterním stavu, kde se momentálně nacházíte, kam směřujete a jak je blokace silná.

A ve třetím kroku přichází na řadu samotný proces regresní terapie, kdy budete nejdříve předem dostatečně informování o tom, jak Regrese funguje a jak působí.

U této praktiky je důležité pohodlí a proto doporučuji vzít si pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře.

Na konec následuje rekapitulace, objasnění a řádné uzavření z celého sezení. Klient má odcházet s pocitem pochopení, jenž vede ke klidu a jistotě.

Délka trvání 2-3 hodiny, cena je 700 Kč za hodinu

.

Každá další započatá půl hodina za 350 Kč.


Celý proces v uvedených odstavcích průběhu sezení trvá přibližně 2 až 3 hodiny.

PĚT NEJVĚTŠÍCH MÝTŮ O REGRESNÍ TERAPII:

 • Fyzická bolest je tam reálná, nechci ta traumata zažít znovu.
  Není to pravda, člověk se na zážitek dívá naopak s nadhledem. Fyzická bolest tam je, ale ve velmi zmírněné formě, něco jako náznak. Člověk ji prožívá jinak než tu skutečnou.
 • Může se stát, že někdo zůstane zaseknutý v minulém životě?
  Stát se to pochopitelně nemůže. Při regresi jste stále při plném vědomí, vše si pamatujete a komentujete. Nejde o hypnózu.
 • Absolvuji regresi a co dál?
 • Tím to pochopitelně nekončí. Vše je o práci na sobě, člověk si musí přehodnotit své myšlení a postoje. Terapeut by měl umět dotyčnému vysvětlit a poukázat na slabiny a na to, na čem by měl zapracovat.
 • Lidé si myslí, že regresní terapie je pouze o náhledu do minulých životů.
  U každého člověka je regrese individuální. Stačí mnohdy projít dětství či prenatální období, tam je zaklíněno spoustu příčin současných problémů. Není podstatné kým, nebo čím jsme byli. Důležité je pochopit co nám vzpomínky asociují a jaké si z toho máme vzít ponaučení.
 • Strach, že se v regresi nic neukáže.
  Omyl, vždy se něco ukáže. Ovšem vždy jen to, co je člověk schopen v danou chvíli zpravovat. Pochopitelně se to musí zpracovat dobře a do hloubky. Regrese nás učí používat svou intuici, zdravě eliminovat ego a především nám ukazuje cestu k větší trpělivosti.

I když je samotná regrese velmi účinná na základě osobního prožitku, tak je nutné podotknout, že se nám právě teprve zde otvírají dveře k práci na nás samotných a v tom spočívá možnost změny našich postojů, vlastní seberealizace a tím i změny celého našeho života. Protože většinou pravda, která mnohdy bolí, a lidé se bojí tuto pravdu najít sami v sobě. Mají strach sami ze sebe, jejich ego se brání tomu, něco změnit nebo pochopit. Bojí se přijmout zodpovědnost a fakt, že sami mohli být v minulosti škodiči a páchat negace. Uniká jim, ale důležitá věc. Karmické očistě se nevyhnou a jednou je to dostihne. Zejména pokud nejsou schopni odpustit. Nejen ostatním, ale i sobě. Před svou karmou nikdo neuteče. ,,Většinou je pro nás snadnější žít v negativních programech. Nenávisti, lítosti, hněvu, závisti, strachu, pýše, neodpuštění a mohla bych pokračovat do nekonečna. Je třeba si uvědomit, že naše planeta volá po očistě. Je třeba zbavit se všeho zlého a zkaženého. A to jedině láskou a pochopením.“Facebook Facebook       Instagram Instagram       RSS RSS