Bookmaker Mostbet je špičková platforma v České republice, kde můžete zkusit štěstí v různých online kasino hrách nebo si vsadit na sport. Pestrá řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a promo akce, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma vám umožní zůstat u nás na dlouhou dobu. Přihlášení ke svému účtu Mostbet je nyní dostupné na jakémkoli zařízení díky pohodlné mobilní aplikaci!

Náramky


Více z mých děl naleznete zde: eshop.adri.cz, Facebook, Instagram.


Kruh je od pradávna symbolem ochrany, integrity a síly, který v sobě může zrcadlit celé spektrum energií, jenž se snažím do každého díla s láskou intuitivně vkládat. Vznikají tak jedinečné, originální a nezaměnitelné náramky kus od kusu, jako malé mandaly a oltáře, které vás tak mohou na vaší cestě ne jenom okrášlit a potěšit, ale také vás podpořit a sjednotit. A kdybyste si tady "náhodou" nenašli ten svůj, tak nabízím i tvorbu náramků na přání dle fotografie a data narození, kdy mě můžete kontaktovat emailem a nebo telefonicky a na všem dalším potřebném se již domluvime :)

Elfové a víly :)

Náramek z fluoritu, mechového a indiánského achátu, krásně vystihuje svými barvami les, ve kterém žijí kouzelné bytůstky :)

Minerály příznivě působí na čakru srdeční a korunní a spojuje nás tak s námi samými, přírodou i vesmírem

Náramek byl tvořený intuitivně, čímž se ještě více podtrhuje jeho jedinečnost a nezaměnitelnost

Cena:

  • 400 Kč při osobním převzetí v Ostravě + 75 Kč odeslání přes zasilkovnu

Pokud máte o náramek zájem, tak mě kontaktujte prostřednictvím emailu (adri@adri.cz), nebo telefonicky: (+420 605 879 155).
Voda

Náramek jehož hlavním prvkem je trojice překrásných průzračných akvamarínů, jenž samotnou vodu dokonale zosobňují a ješte více vynikají v kontrastu s korálky Jaspisu červenopruhatého a komponenty ve stříbrné barvě.

Voda je prvkem komunikace a napojení, vyjádření a zrcadlení.

Jako pocity v nás, které chtějí být následovány a projeveny hlasem naší duše.

Cena:

  • 550 Kč při osobním převzetí v Ostravě + 75 Kč odeslání přes zasilkovnu

Pokud máte o náramek zájem, tak mě kontaktujte prostřednictvím emailu (adri@adri.cz), nebo telefonicky: (+420 605 879 155).
Svěžest

Jako z jarní rosy utkaný, je náramek tvořený z pravé říční perly, akvamarínů, růženínů, křišťálů a zeleného avanturínu.

Lehký, jemný a současně velmi energetický, co pohladí a povzbudí.

Cena:

  • 450 Kč při osobním převzetí v Ostravě + 75 Kč odeslání přes zasilkovnu

Pokud máte o náramek zájem, tak mě kontaktujte prostřednictvím emailu (adri@adri.cz), nebo telefonicky: (+420 605 879 155).


Facebook Facebook       Instagram Instagram       RSS RSS